Offtopic > Prywata

ONN :: Olympus News Network

(1/13) > >>

Kalontas:
Witam państwa, tu Hermes Zeis, witam państwa w pierwszym wydaniu naszego nowego olimpijskiego serwisu informacyjnego - ONN, czyli Olympus News Network. Oto najnowsze wieści ze świata bogów i bogiń.

Helios wczoraj z wieczora podczas swojej codziennej pracy na nieboskłonie znów dojrzał Afrodytę podczas cudzołóstwa z Aresem. Mąż winowajczyni odmówił komentarzy naszym reporterom, a przyłapany inflagranti kochanek tylko coś pochrząknął do mikrofonu. Widać także nie ma zbyt dużo do powiedzenia.
Król Orchomenos, Atamas ponownie się ożenił. Szczęśliwą wybranką została Greczynka o dźwięcznym imieniu Ino. Nie wiemy jednak jaki los szykuje się dla dzieci króla Atamasa, Fryksosa i Helle, gdyż nie od dziś wiadomo, że Ino nie przepada za dziećmi bogini obłoków, Nefele.
Herakles, syn władcy Olimpu, Zeusa, poddał się kolejnej z zabójczych prac mających na celu uwolnienie się od czynu, którym niegdyś splamił sobie ręce. Tym razem Eurysteusz zlecił mu podróż do miasta Stymphalos i wybicie gnieżdżących się w lokalnej rzece ptaków. Nic by nie było w tym niesamowitego, gdyby nie to, że ptaki posiadają spiżowe skrzydła i żywią się ludzkim mięsem. Zanim jednak heros przystąpił do zadania, postanowił sobie pośpiewać, przystukując kastanietami. Grał i śpiewał tak okropnie, że zadanie samo się wypełniło - wszystkie ptaki pouciekały z okolicy.
Tyfon znów próbował się uwolnić spod Etny. Całe szczęście, znów mu się nie udało, jednak wywołany przez niego wstrząs wywołał wylew lawy, który zniszczył dwie wsie, a także wyrobienie 300% normy wykutych piorunów przez Cyklopów.
Wielka bohaterka Atalanta znów stanęła w konkury z pewnym herosem z Arkadii. Był on kolejnym, który nie potrafił jej doścignąć i w rezultacie zmarł z wycieńczenia przy końcu biegu. Wyzionął ducha tak szybko, że Atalanta nawet nie zdążyła zapytać go o imię - tylko po to, by to imię zapisać pod kolejnym krzyżykiem na liście pokonanych konkurentów do jej ręki.

To wszystko na dzisiaj w ONN. Na kolejne wieści z życia Olimpu zapraszamy już wkrótce. Wydarzenia TV Olimp relacjonował dla państwa boski plotkarz... tfu! Chciałem powiedzieć, boski posłaniec, Hermes. Do zobaczenia państwu.

ziemek8:
Och, jak to dobrze, a już się bałem, że po wczorajszych wstrząsach Tyfonowi udało się wydostać!

Ale Afrodyta jest niewinna! Helios pieprzy trzy po trzy (i trochę soli też)! Co on mógł zobaczyć z takiej odległości?!

Kubans:
Fajne. Będą kolejne odcinki, a jeśli tak to kiedy?

KazuaR:
Skoro Atalanta jest taka szybka, to czemu nie wyręczyła Heraklesa podczas łapania łani cerynejskiej?

Kalontas:

--- Cytat: KazuaR w 09.04.2008, 15:57:32 ---Skoro Atalanta jest taka szybka, to czemu nie wyręczyła Heraklesa podczas łapania łani cerynejskiej?

--- Koniec cytatu ---

Bo jej nie poprosił.


--- Cytat: ziemek8 w 09.04.2008, 15:47:36 ---Ale Afrodyta jest niewinna! Helios pieprzy trzy po trzy (i trochę soli też)! Co on mógł zobaczyć z takiej odległości?!

--- Koniec cytatu ---

Helios widzi wszystko!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej