Pełny dostęp do zasobów serwisu
Niezarejestrowni goście mają pełny dostęp do zasobów serwisu. Mogą pisać komentarze, posty na forum, pobierać wszystkie zamieszczone w serwisie pliki i załączniki do wiadomości na forum. Zapraszamy!
Dlaczego tu jest reklama?

Ankieta

Czy gra zmotywowała was do przeczytania mitologii greckiej, lub na odwrót?

Gra zmotywowała mnie do przeczytania
13 (39.4%)
Po przeczytaniu mitologii postanowiłem kupić grę
10 (30.3%)
Nie przeczytałem mitologii, ale może przeczytam
4 (12.1%)
Nie przeczytałem mitologii greckiej i nie zamierzam przeczytać
0 (0%)
Gra nie wpłynęła na moją chęć do przeczytanie mitologii
6 (18.2%)

Głosów w sumie: 14

Autor Wątek: Mitologia grecka, a Zeus Pan Olimpu  (Przeczytany 17184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KajSztof

• Brony
  • Areopag
  • Konsul
  • Punkty wiedzy 31
  • Gruby Wujo
Odp: Mitologia grecka, a Zeus Pan Olimpu
« Odpowiedź #20 dnia: 05.04.2008, 13:50:05 »
Oczywiście, że tak. :)

Offline bo

• Kwestor
  • Punkty wiedzy 2
  • A cóż piękniejszego nad niebo...
« Odpowiedź #21 dnia: 17.07.2008, 23:03:19 »
Ja przeczytałem Parandowskiego bo musiałem w szkole. Ale mitologia jako taka mi się spodobała a w szczególności ówczesne wyobrażenie bogów przez ludzi. Gra Zeus przyczyniła się do tego,ze zacząłem szukać po necie więcej informacji na temat całej mitologii, przez co poznałem mitologie głębiej. Oczywiście nie jestem fachowcem w tej dziedzinie ale moja wiedza na ten temat jest trochę większa niż taka szkolna przeciętna. 

Pitagoras23

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 17.07.2008, 23:10:21 »
Moja początkowo też nie była, ale dzięki forum się to zmieniło.

konrad13101

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 20.01.2010, 21:44:27 »
Ja w klasie czwarty przeczytałem pierwszy raz Mitologię J. Parandowskiego, ale tak mnie zaciekawiła, że dzisiaj czytam ją czwarty raz. Po części jest to zasługa zorganizowanego konkursu mitologicznego, ale Mitologia jest "OK"  ;)

Adamurs

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 23.01.2010, 19:45:55 »
No ja zacząłem się interesować cala kultura Grecji po zagraniu w Zeusa. Moja obecna lektura są już wspomniane wcześniej " Mity Greków i Rzymian", a także pomagam sobie Małą Encyklopedia Kultury Klasycznej i innymi tym podobnymi :) Pozdrawiam

Greczka

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 13.02.2012, 17:09:09 »
Ja mam konkurs o mitach ale uważam że najciekawsze są te o Afrodycie i Wojnie Trojańskiej

Greczka

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 13.02.2012, 17:12:57 »
To był wybawca kultury greckiej należy go szanować inaczej o czym byśmy sie uczyli o Rei i Kronosie to była patologia zjadać własne dzieci fu

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz literami ile to jest trzy dodac szesc(napisz malymi literami bez polskich znakow):
Napisz literami ile to jest cztery odjac trzy (napisz malymi literami bez polskich znakow):
Jakie miasto jest stolica polski (napisz malymi literami bez polskich znakow):

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem