Główne cywilizacje > Geografia

Miasta cesarstwa

(1/4) > >>

Pitagoras23:
Opis głównych miast rzymskich zakończyłem już jakiś czas temu, jednak przy porządkach na komputerze znalazłem propozycje miast do opisania nadesłane przez Kalontasa. Uwzględnił on tam między innymi: Paryż, Lyon, Marsylię, Lizbonę, Londyn, etc. Problem tkwi w tym, znaczy ja mam z tym dylemat, gdzie ewentualnie te miasta umieścić, gdym do nich wrócił? Historycznie zostały zdobyte przez Rzym, jednak dziś nie mają z nim nic wspólnego, więc troszeczkę "nieładnie" wyglądałyby tutaj te miasta. Dlatego Wy mi pomóżcie, doradzając, co mam z tym fantem zrobić?

KazuaR:
Hmm, oznaczyć za pomocą [Podbite]?

ziemek8:
Napisać o tych miastach, nie uwzględniając tego czym są dzisiaj, oczywiście możesz wspomnieć, ale nie rozpisując się na ten temat, bo książkę by można o tych miastach napisać. ;)

parszywek:
To dobry pomysł. :D Tytuł: "Miasta starożytnej Gracji." Cz. 2 "Miasta starożytnego Rzymu"

Kalontas:
Pitagoras, nie interesuje nas stan obecny tych miast, tylko ich historia starożytna, a akurat takie miasta jak Paryż, Lyon, Londyn, czy Lizbona były swego czasu ważne w lokalnej historii starożytnej, jako część Imperium Romanum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej