Pełny dostęp do zasobów serwisu
Niezarejestrowni goście mają pełny dostęp do zasobów serwisu. Mogą pisać komentarze, posty na forum, pobierać wszystkie zamieszczone w serwisie pliki i załączniki do wiadomości na forum. Zapraszamy!
Dlaczego tu jest reklama?

Autor Wątek: Wysypisko pomysłów  (Przeczytany 5920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kalontas

• Magnus Quizmagister
  • Dyktator
  • Punkty wiedzy 96
  • Magister Mythologiae Omniae
Wysypisko pomysłów
« dnia: 16.11.2008, 20:43:49 »
Wpadł mi do głowy dziwny pomysł. Na pomysł. Tak jest, pomysł na pomysł.

Na pewno każdemu z nas wpadają do głowy różne, dziwne pomysły (np. na założenie wątku do zrzucania różnych dziwnych pomysłów na pomysły... dobra, bo się zagalopuję ;)) które mają albo znikome szanse na realizację, albo po prostu są nie do zrealizowania w naszym obecnym stanie. Dlaczego by tych wszystkich naszych dziwnych pomysłów nie pozrzucać do jednego miejsca? Nawet jeśli nic z nich nie wyjdzie (skoro w ogóle tu się znalazły, to prawdopodobnie jest już z góry przesądzone), to przynajmniej wszyscy się podzielimy tymi dziwnymi pomysłami, dla wspólnej rozrywki z tychże poronionych idei i zaoszczędzenia Ziemkowi oglądania kolejnych bezcelowych wątków.

Jaki mi pomysł niedawno wpadł do głowy? Gra MMORPG opierająca się na greckiej mitologii, dziejąca się w czasach wojny trojańskiej. Generalnie jedyną grywalną rasą byliby ludzie, jednak każdy mógłby wybrać przynależność do konkretnego boga - jednego z Dwunastu Olimpijczyków - przy czym sześciu z nich jest po stronie Greków, a sześciu - Trojan. Każdy bóg daje różne premie itp., a swoim kapłanom różne zaklęcia. Oczywiście kilka różnych grywalnych klas - wojownicy, kapłani, lekarze, skrytobójcy, inżynierowie i inni. Gra głównie skupiona na PvP (Grecy vs Trojanie), ale nie wyklucza PvE (hordy dzikich centaurów w Tesalii itp.) Niestety, kto by kolejne MMO robił, w takim akurat - nie autorskim - środowisku? Pomysł może nie jest taki głupi, ale nierealistyczny w wykonaniu.

A wy? Macie jakieś "dziwne" pomysły? ;)

Offline Drizzt

• Symonides
  • Areopag
  • Edyl
  • Punkty wiedzy 4
  • Prokop - Agora ;]
Odp: Wysypisko pomysłów
« Odpowiedź #1 dnia: 16.11.2008, 20:48:44 »
Taki WoW, ale tak mniej rozbudowany? :D
Cóż, Blizzard i tak nakłada na siebie tyle rzeczy, że im można takie coś wsadzić. XD

Moim durnym pomysłem który został obalony w 100‰ było RPG na Olimpie... takie małe, ale chodziło mi bardziej o takie BEZ GameMastera bo to nudna praca. :D I nie wyjszło. :(

Offline Kalontas

• Magnus Quizmagister
  • Dyktator
  • Punkty wiedzy 96
« Odpowiedź #2 dnia: 16.11.2008, 21:02:58 »
Taki WoW, ale w mitologicznej starożytnej Grecji. ;) I Blizzard ma już swoje MMO, więc raczej nie.

Offline She

• Najpiękniejsza.
  • Kwestor
  • Punkty wiedzy 7
« Odpowiedź #3 dnia: 16.11.2008, 22:40:43 »
Chciałam mieć kiedyś Birthday Service, a teraz chciałabym zostać tlumaczem, japońsko-polskim albo mieć agencję reklamową, HEHE.

Offline KazuaR

• Edyl
  • Punkty wiedzy 0
« Odpowiedź #4 dnia: 16.11.2008, 23:09:41 »
Tiaaa, co by tu dać... Jogurt z zawleczką? ;D

Ostatnio się zasadzam, by przerobić obecną maskotkę przytroczoną do plecaka na... Agisa. :D Jak jeszcze dojdą materiały, to się jako tako za to wezmę. ;)

Hmm, ale to raczej nie tu... Więc, z takich bardziej niezwykłych pomysłów nic chwilowo nie mam, jak coś mi strzeli do głowy, to się podzielę. :D

Pitagoras23

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 17.11.2008, 07:17:27 »
Wydaje mi się, że wątek troszkę dziwny. Przecież nie każdy pomysł jest godzien wyrzucenia i nie raz z tych głupich, po konsultacjach rodzą się dobre pomysły.

Offline Drizzt

• Symonides
  • Areopag
  • Edyl
  • Punkty wiedzy 4
  • Prokop - Agora ;]
« Odpowiedź #6 dnia: 17.11.2008, 11:57:03 »
Ale te pomysły, które mogą się wydarzyć mogą zostać przeniesione stąd. :)

Offline Kalontas

• Magnus Quizmagister
  • Dyktator
  • Punkty wiedzy 96
« Odpowiedź #7 dnia: 17.11.2008, 19:05:36 »
Wydaje mi się, że wątek troszkę dziwny. Przecież nie każdy pomysł jest godzien wyrzucenia i nie raz z tych głupich, po konsultacjach rodzą się dobre pomysły.

I to jest właśnie mój najdziwniejszy pomysł. Założenie wątku o najdziwniejszych pomysłach. ;)
Tutaj mi chodzi o głównie takie pomysły zupełnie bezcelowe, po prostu durne, albo nie mające żadnych szans na realizację, jak gra MMO w moim wykonaniu. :)

Pitagoras23

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 17.11.2008, 19:53:17 »
Ale mamy dążyć do profesjonalizacji serwisu, a ten wątek do tego nie posłuży. Lepiej, aby każdy nawet najdurniejszy pomysł poddać konsultacjom.

Offline Kalontas

• Magnus Quizmagister
  • Dyktator
  • Punkty wiedzy 96
« Odpowiedź #9 dnia: 17.11.2008, 20:04:28 »
Nie wiem, czy zauważyłeś w jakim to jest dziale.

Prywata. Rozrywka. HUMOR.
Nie wiem czemu, ale miewam momentami wrażenie, że pojęcie to jest ci bardziej obce niż nawet mnie.

Offline Drizzt

• Symonides
  • Areopag
  • Edyl
  • Punkty wiedzy 4
  • Prokop - Agora ;]
« Odpowiedź #10 dnia: 17.11.2008, 21:18:45 »
Tutaj można konwersować na temat durnych pomysłów, i wyciągać je stąd! Przecie to mówiłem już, i powtórzę kolejny :): Można wyciągać niezbyt debilne pomysły i je rozwijać. :D

Offline ziemek8

• Administrator
  • Prokonsul
  • Punkty wiedzy 27
  • Magnus Administratorus Rex
« Odpowiedź #11 dnia: 18.11.2008, 17:16:01 »
Oglądając dzisiaj rano przy śniadaniu pewien (bajką raczej tego nazwać nie można, raczej...) program w TV wpadł mi do głowy pewien pomysł.
Być może znacie - "Histeria" - animowany program o historii, tłumaczony z angielskiego (nie wiem jaki jest oryginalny tytuł).
Bardzo ciekawie i - co ważne - z humorem przedstawia się tam - mówiąc ogólnie - historię.
Dzisiaj była to m.in. opowieść o powstaniu Rzymu, nie obejrzałem do końca, ale kilka razy - rano (w zaspaniu) zaśmiałem się głośno, np. gdy dwa śmieszne stworki (w "Histerii" uznawane za małe dzieci ;) ), zostały wrzucone do koszyka i wyrzucone do rzeki, po czym cieszyły się jak dzieci (no w końcu dzieci) na zjeżdżalni (wiecie o co mi chodzi... ;) ); czy też gdy wilczyca w 'wywiadzie' mówiła (parafrazowałą poprzednią część programu), że można nazwać ją mamką Romulusa i Remusa. ;)

I teraz pomysł - możnaby przedstawiać w taki sposób niektóre mity, opowieści, czy też felietony. Oczywiście nie zrobimy animacji, więc np. w postaci obrazków z chmurkami czy filmików na Youtube (prezentacje tych obrazków z muzyką, czy lektorem, a może nawet dialogami!
Ogólnie byłoby to coś rozrywkowego, jak np. ONN. ;) Więc o tą płaszczyznę naszego serwisu mi chodzi.

Offline She

• Najpiękniejsza.
  • Kwestor
  • Punkty wiedzy 7
« Odpowiedź #12 dnia: 18.11.2008, 17:25:46 »
Oryginalny tytuł to uwaga... "Histeria!" Niestety, w większości to historia Ameryki.
Mówi Danusia, wielka fanka tego programu.  ;D

Petros

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 18.11.2008, 18:24:45 »
Z tych rzeczy pamiętam tylko serię "Był sobie człowiek, świat, wynalazcy".

Offline KajSztof

• Brony
  • Areopag
  • Konsul
  • Punkty wiedzy 31
  • Gruby Wujo
« Odpowiedź #14 dnia: 18.11.2008, 18:28:40 »
"Histeria" jest nadawana bodajże na Zig Zapie.

matwiert

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 14.03.2019, 13:21:13 »
chciałam kiedyś stworzyć nanoboty, które będą diagnozować i wspomagać nieinwazyjne leczenie zakrzepic żył i tętnic - że nanobot sobie znajduje i zabiera do siebie skrzepik i gotowe :D ale technika długo jeszcze na to nie pozwoli - a nanobot albo igłą podany albo połknięty - pomysł nie dopracowany wiem :D ale ambitnie zawsze mówili żeby marzyć, więc może kiedyś o mnie usłyszycie, haha

Offline ofstars

• Wyzwoleniec
  • *
  • Punkty wiedzy 0
« Odpowiedź #16 dnia: 26.04.2019, 08:33:10 »
To ja podzielę się własnym pomysłem na biznes... im więcej o nim myślę, tym bardziej zamierzam go wdrożyć :o
Jestem z Radomia, miasta znanego przede wszystkim z "najbardziej obleganego" lotniska w całej Europie ;p. I tak sobie pomyślałem, że skoro prawdziwe samoloty jakoś nie chcą tu przylatywać, to może niech fruwają repliki?!? W dużym skrócie: miałaby to być coś pomiędzy modelarnią, sklepem z dronami i "torem wyścigowym" - w Eurosporcie transmitują już nawet wyścigi.
Ot, taki odlot Ikara xd!

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz literami ile to jest cztery odjac trzy (napisz malymi literami bez polskich znakow):
Napisz literami ile to jest dwanascie odjac dziesiec (napisz malymi literami bez polskich znakow):
Jakie miasto jest stolica polski (napisz malymi literami bez polskich znakow):

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem