Offtopic > Gry

Gry o starożytności

(1/7) > >>

Petros:
Ostatnio jakoś mało powstaje gier o starożytności, jednak dawniej takich tytułów powstawało kilkanaście razy na rok. W związku z tym część osób może nie pamiętać starych, dobrych gier, jednak co najważniejsze grywalnych. Poza tym, taki spis gier o tematyce starożytnej mógłby być przydatny, dla tych którzy tylko w takie grają, więc zapisujcie tutaj to co Wam przychodzi na myśl.

Strategie:
- Age of Empires I i II, Age of Mythology
- Cultures, Cultures II, Northland, 8th Wonder of the World
- The Settlers I, II, III, IV, VI
- Cezar I, II, III, IV
- Faraon i Kleopatra
- Zeus i Posejdon
- Cesarz
- Children of the Nile
- Glory of the Roman Empire i Imperium Romanum

Przygodowe:
- Aztek
- Odyseja: W poszukiwaniu Ulissesa

Kalontas:
Europa Universalis: Rome. Moim zdaniem warta uwagi, choć dla ludzi o mocnych procesorach. ;P

KazuaR:
Teraz ma wyjść "Rise of the Argonauts". Co prawda do starożytności mało nawiązuje, ale utrzymana jest na bazie mitu o Jazonie. :P

Rafalkov:
Przeszedłem Rise of the Argonauts i  powiem szczerze, że mam wobec niej mieszane uczucia. Otóż system walki był bardzo fajny (w końcu to twórcy God of war ), grafika też spoko. Jednak chodzenie po miastach i pytanie się prawie każdego przechodnia i długie rozmowy sprawiły, że gra była monotonna. Jeśli chodzi o RPG to polecam Titan Questa.

A o poprawnym pisaniu i nie pisaniu dwóch postów pod rząd słyszałeś? - KazuaR

wowo:
Tym, którzy nie grali, polecam dość starą, ale wg mnie, wartą uwagi grę Titan Quest i dodatek do niej Titan Quest: Immortal Throne.

Zbędne spacje. - KazuaR

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej