Archeos > Aktualności serwisu

Nowy wygląd

(1/2) > >>

ziemek8:
Jak Wam się podoba nowy wygląd serwisu? Mam nadzieję, że przynajmniej bardziej niż poprzedni. Chętnie wysłucham wszystkie komentarze.

Znowu całkiem przeprojektowana została strona główna. Na samej górze wyświetlany jest najnowszy obraz z galerii (w tle jego miniaturka). Po prawej od niego - "polecamy" - losowo wszsystkie wątki polecające. Niżej gorące dyskusje (na ich końcu również "z życia serwisu") i ostatni starożytny news. Potem najnowsze artykuły przedstawione mam nadzieję w przyjemny sposób. Niżej najważniejsze tematycznie treści serwisu. A na końcu ostatnie felietony, fotorelacje i opowiadania.

PS: Zachęcam do odświeżenia sobie strony, niektóre style mogły się Wam zacache'ować.

ziemek8:
Skończyłem już wszytkie poprawki w serwisie. Jeżeli coś jest nie tak to piszcie. Jeżeli macie jakieś inne pomysły na coś też piszcie.

Teraz tylko dopieszczę trochę forum. ;)

Kalontas:
Ja tylko, jak zwykle, trochę ponarzekam. Konkretnie o to by np. Zachód itp. dostały właściwe strony (tego poziomu co np. rzym/historia, tu: inne/zachod itd.) z własnymi topami, na które pomysły ci raz podałem.

Poza tym ogólnie bardzo mi się podoba. Są jakieś drobne szczególiki, ale albo da się z nimi żyć, albo później je "wytknę". ;)

KazuaR:
Znów ICQ? -.-

Paru rzeczy mi ze starego wyglądu brakuje, ale ten też jest dobry. ;]

Thor:
Moim zdaniem zdecydowanie lepszy, choć wciąż jest trochę szaro.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej