Archeos > Archeos

Polityka moralności

(1/1)

Kalontas:
Po ostatnim wydarzeniu, które było powtórzeniem kilku innych w przeszłości, muszę coś jasno zaznaczyć w widocznym miejscu.

Wyrażanie swojego niesmaku wobec jakiejkolwiek religii, grupy etnicznej, mniejszości seksualnej czy wszelkiej innej odmienności jest niezgodne z prawem (poza niezgodnością z prawem, jest się po prostu palantem jak się ma takie poglądy). Wobec tego administracja będzie tępić niemiłosiernie wszelkie treści wyrażające takie poglądy - nie ważne czy za zło ostateczne zostaną uznani Żydzi, Chrześcijanie, Niemcy, geje, socjaliści, czy ateiści - taka treść będzie usunięta, a jej autor pouczony. Jeśli mimo tego będzie powtarzał te czynności, jego możliwość pisania kolejnych wiadomości zostanie na trwałe zablokowana. Proszę wszystkich o zrozumienie, ale trzeba w końcu coś zrobić z tym powtarzającym się na tym serwisie problemem.

Po drugie, co owym problematycznym ludziom chciałbym podkreślić, NIE jest zabronione publikowanie treści pochwalających jakąkolwiek grupę światopoglądową (o ile nie mówimy o czymś pokroju nazistów, stalinistów, czy Richarda Dawkinsa*). Więc jeśli jesteś wielkim entuzjastą religii starohelleńskiej, możesz pisać jaka to była świetna religia i co w niej było dobrego. Ale na wszystkich bogów Olimpu, nie pisz że "chrześcijaństwo to zło" bo tym tylko zarobisz sobie na bana.

*Richard Dawkins to moja osobista dygresja, a nie część reguł serwisu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej