Pełny dostęp do zasobów serwisu
Niezarejestrowni goście mają pełny dostęp do zasobów serwisu. Mogą pisać komentarze, posty na forum, pobierać wszystkie zamieszczone w serwisie pliki i załączniki do wiadomości na forum. Zapraszamy!
Dlaczego tu jest reklama?

Autor Wątek: Kogo bolą plecy?  (Przeczytany 4128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andrzejW

• Gość
Kogo bolą plecy?
« dnia: 30.04.2014, 22:52:29 »
 :)witam- oby WAS plecy nie bolały, ale pewnie kogoś bolą???????????Ból pleców (łac. dorsalgia) dokucza coraz częściej nie tylko ludziom starszym ale i młodym. Jest  to rodzaj bólu odczuwanego po stronie grzbietowej, wzdłuż osi pionowej ciała.
Leczenie ostrego bólu pleców jest bardzo ważne! Zmniejsza to ryzyko przejścia bólu w jego postać przewlekłą.

andrzejW

• Gość
Odp: Kogo bolą plecy?????????????
« Odpowiedź #1 dnia: 01.05.2014, 08:58:33 »
Pozdrawiam. Rynek usług „na bolące plecy” jest ogromny. Zaczynając od różnych spa, poprzez masaże orientalne, izometryczne, relaksacyjne aż do usług kręgarzy. Jak wynika z badań co druga osoba z problemami kręgosłupa zwleka z wizytą u ortopedy lub lekarza specjalizującego się w rehabilitacji.

justysia12

• Gość
Odp: Kogo bolą plecy?
« Odpowiedź #2 dnia: 12.04.2016, 10:26:09 »
nawet kogoś poprosić o masaz;)

justys7

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 11.05.2016, 21:44:18 »
mnie ostatnio bolaly jak bylam w ciazy teraz mecza mnie zeby;/

Erykk

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 18.08.2017, 08:23:35 »
Moje plecy mnie bolą prawie codziennie ze względu na skrzywienia. Czasem pomaga leżenie lub częsta zmiana pozycji. A jeśli już nie mogę wytrzymać, wtedy sięgam po leki przeciwbólowe.

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz literami ile to jest cztery odjac trzy (napisz malymi literami bez polskich znakow):
Napisz literami ile to jest dwanascie odjac dziesiec (napisz malymi literami bez polskich znakow):
Napisz literami ile to jest szesc odjac dwa (napisz malymi literami):

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem