Offtopic > Offtopic

Strony Internetowe a popularnosc

(1/3) > >>

Natasha:
Cześć,
Ostatnio szukałem wartościowych blogów o tematyce Starożytnej i ciężko coś znaleźć co jest ciągle rozwijane. Interesuje się historią od dłuższego czasu, i zawsze korzystałem z książek jednak chciałbym zdobyć wiedzę i spostrzeżenia innych osób. Czy macie może takie blogi w swoich zakładkach? Gdyż osobiście mam w planie także takowy założyć ale chciałbym wpierw poznać inne które są popularne.

Safona:
Jezeli chcesz zalozyc to moim zdaniem powinnas wpierw zrobic jakis sensowny fanpage na takim facebooku (np. z ciekawostkami archeologicznymi) a dopiero po zdobyciu popularnosci podpiac pod niego bloga. Niestety, ale dzisiaj sam blog ma male szanse na przetrwanie bez solidnych mediow spoelcznosciowych.

Natasha:
A posiadacie może jakieś na własnej liście? Gdyż oglądanie filmów na każdy temat już przeszło :)

Kasander:
W mediach społecznościowych sporo się dzieje: Facebook, YouTube, Reddit, nawet na Instagrama ludzie wrzucają jakieś grafiki o tematyce starożytnej. Oczywiście mówię bardziej o zagranicznych twórcach, mało jest twórczości polskojęzycznej.

emilplywanie:
Dobre wpisy na blogu, wytrwałość i będzie sukces.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej