Offtopic > Offtopic

Wiedźmin a słowiańskość

(1/2) > >>

Iksdedes:
Czy tez dostajecie białej gorączki gdy próbuje sie usilnie dowodzić, że Wiedźmin to seria oparta o słowiańską kulturę? Przecież Sapkowski czerpie całymi garściami z legend arturiańskich, sam bestiariusz jest tez miksem roznych kultur.

ujolorem55:
Szczerze mówiąc nie przywiązuje do tego uwagi;d Gra jest tak genialna i bogata w szczegóły, że nie ma się czego czepiać. Redzi odwalili naprawdę kawał dobrej roboty. Wiedźmin dorównuje graficznie dzisiejszym produkcją, a jeśli chodzi o fabułę to raczej długo jeszcze nie zobaczę tak profesjonalnej i ciekawej jak w wiedźminie. Teraz z niecierpliwością czekam na cp2007 to będzie następny hit. Możemy być dumni z Warszawskiego studia oraz możemy mówić, już nie tylko, że Polska znana jest z wódki, ale także robi najlepsze gry :D

Marcus:
Widzieliście nowy trailer Wiedźmina, zrobionego przez Netflix? Jak to mój kolega podsumował, krzyżówka Conana z Tarzanem ;)

Mięśnie jak po zastrzykach Syntholu w bicepsy

thadeciagre:

--- Cytat: Marcus w 20.07.2019, 12:11:20 ---Widzieliście nowy trailer Wiedźmina, zrobionego przez Netflix? Jak to mój kolega podsumował, krzyżówka Conana z Tarzanem ;)

Mięśnie jak po zastrzykach Syntholu w bicepsy

--- Koniec cytatu ---
O nie widziałem, a staram się być na bieżąco. Biegnę oglądnąć.

Mo79:
Tam nie ma chyba jednej, skonkretyzowanej kultury.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej