Zamknięcie serwisu
Z powodu bardzo małej aktywności utrzymującej się od dłuższego czasu serwis Archeos.pl zostanie zamknięty. Z końcem marca wyłączone zostanie forum, a z końcem maja - to jest: 31 maja 2023 roku - wyłączony zostanie cały serwis. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli razem z nami ten serwis od 2008 roku. Więcej informacji można znaleźć tutaj

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 4412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mmllmm

• Gość
Witam
« dnia: 18.10.2020, 11:50:10 »
Nazywam się Marcin :) Mam 18 lat i uczę się w liceum ogólnoksztalcącym, moje zainteresowania to głównie motoryzacja, kulturystyka, a także oczywiście ezoteryka (parapsycholgia), cóż mogę jeszcze więcej powiedzieć mieszkam w Katowicach i uwielbiam rosołek :D. Jak jest czas chodzę sobie z kolegami po knajpkach, pubach, dyskotekach, ogniskach itp itd... Mam dziewczynę z którą już jestem kawałek czasu. Wydaje mi się ze jestem zwykłym młodzieńcem :D

magdak2000

• Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 24.01.2021, 17:34:48 »
Hej witam serdecznie wszystkich na tym forum

Temp9994

• Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 25.05.2021, 22:01:28 »
Witam serdecznie :)

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Najdluzsza rzeka Polski (napisz malymi literami bez polskich znakow):
Stolica Polski (napisz malymi literami bez polskich znakow):
Napisz literami ile to jest szesc odjac zero (napisz malymi literami):
Napisz literami ile to jest szesc odjac trzy (napisz malymi literami):
Napisz literami ile to jest szesc odjac cztery (napisz malymi literami):

Zamknięcie serwisu Z powodu bardzo małej aktywności utrzymującej się od dłuższego czasu serwis Archeos.pl zostanie zamknięty. Z końcem marca wyłączone zostanie forum, a z końcem maja - to jest: 31 maja 2023 roku - wyłączony zostanie cały serwis. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli razem z nami ten serwis od 2008 roku. Więcej informacji można znaleźć tutaj