Zamknięcie serwisu
Z powodu bardzo małej aktywności utrzymującej się od dłuższego czasu serwis Archeos.pl zostanie zamknięty. Z końcem marca wyłączone zostanie forum, a z końcem maja - to jest: 31 maja 2023 roku - wyłączony zostanie cały serwis. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli razem z nami ten serwis od 2008 roku. Więcej informacji można znaleźć tutaj

O serwisie

Z powodu bardzo małej aktywności utrzymującej się od dłuższego czasu 14 grudnia 2022 zapadła decyzja o zamknięciu serwisu. Z końcem marca 2023 roku wyłączone zostanie forum, a z końcem maja - to jest: 31 maja 2023 roku - wyłączony zostanie cały serwis. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli razem z nami ten serwis od 2008 roku. Więcej informacji można znaleźć tutaj.


Archeos.pl jest otwartym w sierpniu 2008 roku serwisem o tematyce starożytnych cywilizacji. Oprócz artykułów na Archeosie znajdują się także galerie, kalendarium, biblioteczka czy zbiór cytatów, do których to działów zapraszamy, znaleźć tam można wiele ciekawych informacji o sztuce, historii czy kulturze antycznych nacji. Serwis nie mógłby się obejść także bez Forum, na którym prowadzone są dyskusje nie tylko na temat samych cywilizacji. Oczywiście zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tych dyskusjach.

Budowa serwisu - Każda większa cywilizacja starożytna ma w serwisie swoją główną kategorię oraz mniejsze, m.in. o historii, mitologii czy kulturze. Jeżeli wg Ciebie czegoś brakuje i/lub też chciałbyś nam pomóc prosimy o kontakt przez formularz na tej stronie lub bezpośrednio przez forum. Będziemy bardzo wdzięczni.

Prawa autorskie - Wszelka treść zawarta w serwisie jest własnością ich autorów. Zabrania się kopiowania bez zgody autora. Kontakt z autorem jest podany linkiem w każdym artykule.

Błędy - W przypadku odnalezienia błędów w artykułach czy innych formach informacji w serwisie należy w pierwszej kolejności skontaktować się z autorem artykułu czy owych informacji. Jeżeli autor nie wyjaśni sprawy prosimy o kontakt na tej stronie.

© Archeos.pl | O serwisie | Kontakt |
Zamknięcie serwisu Z powodu bardzo małej aktywności utrzymującej się od dłuższego czasu serwis Archeos.pl zostanie zamknięty. Z końcem marca wyłączone zostanie forum, a z końcem maja - to jest: 31 maja 2023 roku - wyłączony zostanie cały serwis. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli razem z nami ten serwis od 2008 roku. Więcej informacji można znaleźć tutaj